این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد پرشیا جی اف ایکس کاملا محفوظ می باشد

ابزار جدید و کاربردی فتوشاپ

ابزار جدید و کاربردی فتوشاپ
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/06/20 0 نظر

ابزار جدید و کاربردی فتوشاپ Curvature Pen را در نسخه جدید فتوشاپ خواهیم دید ؟ در ادامه این خبر با این ابزار جدید و کاربردی که ادوبی معرفی کرده است بیشتر آشنا شوید .

شرکت Adobe به صورت غیرمنتظره‌ای جزئیاتی از ابزار جدید فتوشاپ را منتشر کرده است.

 

 (Curvature Pen)  ابزار جدیدی است که عمل ماسک کردن و ترسیم اشکال را سریع تر و ساده تر می کند . 

ابزار جدید Curvature Pen گزینه جدید در زیر ابزار قلم ( Pen ) خواهد بود .

همانطور که برای اضافه کردن نقاط کلیک می کنید، منحنی بین آنها ترسیم می شود. دوبار کلیک کردن یک نقطه زوایه منحنی را ایجاد می کند.

بدون تغییر ابزار می توانید مسیرها را اضافه، بین آنهاحرکت کنید و یا آن‌ها را حذف کنید. روند ایجاد مسیر  با استفاده از این ابزار ساده تر می شود .

می توانید کاربردهای Curvature Pen  را در این ویدیو مشاهده کنید.

 

 

هرچند ارائه ابزار جدید برای جلب توجه مشتریان و کمک به طراحی در مقیاس بزرگ حتی در سطح نمایشگاه‌ها از طرف شرکت adobe غیرمعمول است اما بی سابقه نبوده است. در آخرین نشستی که در ماه می برگزار گردید، ابزار (Sky Replacement) توسط ادوبی رونمایی شد .

انتظار می رود کنفرانس Adobe Max 2017  که در لاس وگاس برگزار می گردد درباره بسیاری از ویژگی های جدید (که میریام هریس آن را گزارش خواهد کرد) مطلع شویم.

adobe زمان رونمایی از این ابزار را اعلام نکرده است . این شرکت تنها عنوان کرده است که ویژگی جدید در نسخه آینده فتوشاپ به مجموعه ابزار Pen اضافه می شود.

اگر اوضاع درست پیش برود شاهد این ابزار جدید در نسخه آینده فتوشاپ خواهیم بود و در صورت عدم وجود ابزار در نسخه جدید ، مسئولیتی برعهده ادوبی نخواهد بود !  

 

 

لطفا در انتشار مطالب اخلاق حرفه ای را رعایت کنید

 

captcha Refresh

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...